Перше медичне об’єднання Львова потребує донорів крові. Потрібна кров усіх груп, найбільше – І та ІІ груп з Rh +. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.
«Запаси крові та її компонентів постійно вичерпуються. Операції відбуваються щодня, а за різдвяно-новорічний період донацій крові було небагато. Тож медики запрошують містян приходити і ділитися своєю кров’ю, яка допоможе рятувати життя пацієнтам», – йдеться в повідомленні.
Донорів чекають у будні з 09:00 до 12:30 за адресою: вул. Миколайчука, 9. Телефон для запису: 0 800 333 003.
Зауважимо, що донором крові може бути кожна здорова віком від 18 до 60 років, яка не має медичних протипоказань і хронічних захворювань, важить більше 50 кг.
За 24 години перед процедурою рекомендують не вживати алкоголю, за 12 годин – не їсти смаженого, молочного та бананів. Перед здачею крові можна випити теплого чаю з печивом. Детальніше про те, як підготуватися до здачі крові, читайте за цим посиланням.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой