Жіноча збірна Львівщини посіла перше місце на Кубку України з вільної боротьби

Маркіян Рой

|

Жіноча збірна Львівщини здобула перемогу на Кубку України з вільної боротьби. Про Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

З 14 по 16 грудня у Білій Церкві на Київщині відбувся Кубок України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок.

У змаганнях взяли участь збірні команди з 22 областей. Загалом за медалі у 20 вагових категоріях боролися 270 учасників. Збірну Львівської області представляли 16 чоловіків та 14 жінок.

Упродовж двох напружених днів боротьби львівські спортсмени здобули вражаючі результати, завоювавши три золоті, одну срібну та чотири бронзові медалі. А також за підсумками змагань серед жінок збірна Львівської області посіла перше загальнокомандне місце.