Росіяни розбудовують мережу мілітаризованих клубів серед українських підлітків на тимчасово окупованих територіях. Про це Львівському порталу повідомили у Центрі національного спротиву.
Зокрема, ворог відкрив «центру військово-спортивної підготовки» на базі псевдоколеджу у Луганську. Фінансування відкриття центру відбулось з федерального бюджету, що вказує на цілеспрямовану програму з ініціативи кремля.
«Таким чином, студенти «коледжу» з 14 років будуть піддаватись промиванню мізків й проходити підготовку до військової служби в армії рф. Це є черговим актом порушення міжнародного права окупантами, які вербують підлітків на війну проти їх історичної Батьківщини», – йдеться в повідомленні.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой