ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові понад 450 багатодітних родин отримали від міста матеріальну допомогу

|

З початку року 451 багатодітна родина, яка мешкає у Львівській громаді, отримала від міста матеріальну допомогу. Зокрема, 447 сімей отримали одноразову виплату, а чотири родини кошти одержують щомісяця. Загальна сума виплат становить майже 2,6 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

«У Львівській громаді по 5 тисяч гривень отримують сім’ї, в яких на утриманні перебуває четверо і більше дітей. Родини, у яких виховується шестеро і більше дітей, одержують по 10 тисяч гривень для організації їх відпочинку або оздоровлення. Ці кошти виплачують раз на рік. Крім того, щомісячну виплату в розмірі 3 тисяч гривень одержують родини, в яких одночасно народилось троє і більше дітей: кошти виплачують до досягнення дітьми трирічного віку», – розповіли в міському управлінні соціального захисту.

Так, з початку 2023 року з бюджету Львівської МТГ отримали:

  • одноразову матеріальну допомогу 396 багатодітних сімей, які мають на утриманні четверо і більше дітей (загальна сума виплат – 1,98 млн грн);
  • одноразову допомогу 51 багатодітна родина, яка має на утриманні шестеро і більше дітей (для організації батьками їхнього відпочинку або оздоровлення (загальна сума виплат – 510 тис. грн);
  • щомісячну виплату 4 сім’ї, в яких одночасно народилося троє і більше дітей (загальна сума виплат – 105 тис. грн).

Матеріальну допомогу надали у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *