Кремль дав вказівку наростити кількість місцевих дітей на окупованих територій України, дотичних до програм «промивання мізків». Про це Львівському порталу повідомили у Центрі національного спротиву.
«Захопленим школам дали вказівку, що 70% школярів мають брати участь в олімпіадах та програмах обміну. Тобто діти мають бути залучені до поїздок на РФ й брати участь в конкурсах, які прославляють РФ», – йдеться в повідомленні.
У ЦНС додали, що при цьому, дітей залучають з першого класу, починаючи з конкурсу малюнків на пропагандистську тематику. Метою всього дійства є знищення самоідентифікації дітей, тобто політика геноциду.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой