Внаслідок автозіткнення біля Львова до лікарні потрапили троє людей, одна з постраждалих – у реанімації. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації Нацполіції Львівщини.
Аварія сталась вранці 22 листопада, близько 08:30 на трасі Львів – Шегині у селі Бартатів Львівського району.
Тут BMW 530 D, яким керував 27-річний житель Львівського району врізався в автомобіль Toyota Carina під керуванням 65-річного львів’янина.
Внаслідок зіткнення пасажирку BMW, 25-річну жительку одного зі сіл Львівського району, забрали в реанімацію. Також до лікарні потрапили водій Toyota і його пасажирка, 54-річна мешканка одного з сіл району.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (порушення Правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Санкція статті передбачає покарання – від трьох до восьми років тюрми з позбавленням водійських прав до трьох років або без такого.
Проводиться розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: поліція
Наталя Дуляба