ОСТАННІ НОВИНИ

Рекрутинг замість призову: Рустем Умєров затвердив Концепцію військової кадрової політики МО

Ольга Денисяка

|

Міністр оборони Рустем Умєров підписав Наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року. Документ визначає стратегічне бачення розвитку військової кадрової політики у сфері оборони впродовж наступних п’яти років – як під час дії воєнного стану, так і у мирний час. Про це повідомила пресслужба Міноборони.

«Головний акцент концепції — гарантоване задоволення потреб ЗСУ в людях під час повномасштабної війни, інтеграція в євроатлантичний безпековий простір, взаємосумісність ЗСУ зі збройними силами держав-членів НАТО», – йдеться в повідомленні.

Очікувані результати:

● ЗСУ перейдуть на військову службу за контрактом. Строкову військову службу замінять інтенсивною військовою підготовкою громадян призовного віку;

● в Україні функціонуватиме дієва система рекрутингу ЗСУ професійним і вмотивованим особовим складом;

● людиноцентричний підхід до управління кар’єрою військовослужбовців з урахуванням їхньої освіти, професійного розвитку, гендерної рівності. Рівні можливості чоловіків і жінок в ЗСУ;

● удосконалена електронна система військового обліку;

● автоматизовані та цифровізовані процеси управління персоналом;

● розширена співпраця між українськими вищими навчальними закладами та вишами держав-членів НАТО і ЄС;

● ефективна та прозора система грошового забезпечення військовослужбовців та забезпечення їх житлом;

● вдосконалене психологічне забезпечення;

● нова культура взаємовідносин між командирами та підлеглими;

● належні умови для переходу від військової кар’єри до цивільного життя військовослужбовців, які підлягають звільненню з військової служби.

Моніторинг та оцінку результатів впровадження концепції здійснюватиме Комітет з питань кадрового менеджменту в системі Міністерства оборони України.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *