У суботу в Дрогобичі, 4 листопада, 17-річний водій не впоравшись із керуванням та влаштував смертельну ДТП. Автівка на швидкості злетіла із дороги та врізалось у дерево. Про це Львівському порталу повідомили у Другому спеццентрі швидкого реагування ДСНС України.
За даними рятувальників, повідомлення про ДТП у Дрогобичі по вул. Трускавецькій надійшло о 11:16 год.
За попередньою інформацією водій автомобіля Opel Vectra не впорався з керуванням, допустив виїзд за межі проїжджої частини дороги та зіткнувся з деревом.
За допомогою гідравлічних інструментів деблоковано 17-річного водія та передано працівникам екстреної медичної допомоги. На жаль його 17-річний пасажир загинув на місці аварії.
Усі обставини автопригоди встановлюють працівники поліції.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Андрій Котенський