ОСТАННІ НОВИНИ

Психологічна підтримка військових та їхніх близьких у кол-центрі #ВАРТОЖИТИ

Андрій Котенський

|

Військових та їхніх близьких закликають звертатися до всеукраїнського центру надання безкоштовної кваліфікованої психологічної підтримки #ВАРТОЖИТИ, повідомляє Львівський портал.

Кол-центр #ВАРТОЖИТИ є діючим проєктом Фонду Яніни Соколової, мета якого – допомогти українським військовим та їхнім родинам, а також цивільним українцям подолати наслідки пережитих травматичних подій, викликаних війною, запобігти розвитку психічних порушень.

«Українські військові – щит і меч нації. Від них залежить життя країни і життя кожного з нас. Спокій військових – це наш спокій. Тому психологічна допомога у війні на виснаження, яку веде рф, є необхідним життєдайним аспектом», – говорить засновниця Фонду Яніна Соколова.

Слоганом кампанії «Тобі є кому розповісти» разом з військовими, волонтерами та лідерами думок команда Фонду закликає військовослужбовців/-виць та їхніх близьких не боятися звертатися за психологічною підтримкою заради внутрішнього спокою та перемоги – психологи кол-центру на зв’язку, готові вислухати та проконсультувати.

Серед героїв кампанії: правозахисник Масі Найєм, військовослужбовець Юрій Гудименко, боєць бригади НГУ «Азов» Вікпедія, волонтерка Тата Кеплер, фронтмен гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин.

«Війна, стресове навантаження, емоції, переживання здаються нестерпними, неймовірно виснажують і військових, і близьких, що їх чекають. З допомогою психолога кол-центру є можливість в телефонному режимі знизити психоемоційну напругу, знайти рішення, ресурси, опори, які будуть дієвими саме для того, хто телефонує. Вчасно надана психологічна допомога може запобігти розвитку психічних розладів. Багато військових, що мають бойовий досвід, мають необхідність поділитися пережитим. Краще зі «своїми». Але «свої» вже теж «не вивозять». Тому краще з тими, хто їх зрозуміє і знає, що саме відбувається з психікою, що є нормальним, а що потребує уваги», – розповідає психологиня Тетяна Уварова, керівниця лінії підтримки військових та їхніх.

Аби отримати безкоштовну фахову консультацію психолога, військові, їхні родичі, друзі та колеги можуть подзвонити на короткий номер 5522.

Анонімно та безкоштовно.

Графік роботи кол-центру: понеділок-п’ятниця з 11.00 до 19.00 год.

Окрім лінії підтримки військових та їхніх близьких, у кол-центрі #ВАРТОЖИТИ працює окрема лінія допомоги, на якій надається:

  • Психологічна підтримка цивільним українцям
  • Психологічна підтримка дорослим онкопацієнтам, паліативним хворим та їхніх близьких
  • Психологічна та інформаційна підтримка жінкам, які зазнали сексуального насильства і тортур під час війни.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *