Українці поступаючись перемогли Мальту у відборі на Євро-2024

Андрій Котенський

|

Національна збірна України у відборі на Євро-2024 здолала збірну Мальти з рахунком 3-1, повідомляє кореспондент Львівського порталу.

Підопічні Сергія Реброва добряче полоскотала нерви вболівальникам, бо вже не початку зустрічі у ворота України влетів швидкий гол від мальтійців. На 12-й хвилині відзначився Поль Мбонг.

На 38 хвилині зустрічі знову забили мальтійці, щоправда співучасником голу став Георгій Судаков простріл якого у власні ворота замкнув Раян Камензулі.

На 41 хвилині Мудрика збивають у штрафному майданчику і Артем Довбик із пенальті вивів збірну України в перед.

Наприкінці зустрічі Михайло Мудрик забив фінальний гол у кут воріт із з дальньої дистанції.

Таким чином, збірна України здобула перемогу над Мальтою з рахунком 3:1.