ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на світову прем’єру твору українського композитора

Маркіян Рой

|

У Львівській філармонії відбудеться прем’єра твору українського композитора Євгена Петриченка «Concerto Grosso з позитивом». Подія відбудеться у Львівській філармонії 6 жовтня о 19:00.  Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Фокуса тема – сьогодення, яке щомиті змінюється на краще завдяки особливим людям.

Проєкт «Concerto Grosso з позитивом» – про творців прекрасного в часи жахливого, про світло в часи суцільної темряви, про позитив у часи тотального негативу. Він поєднує два виміри: реальний та віртуальний.

Перший вимір, реальний, відкривається у традиційний для класичної музики спосіб. Від номера до номера артисти розповідають свої просвітлені історії про любов, віру, красу, надію, природу, турботи, відповідальності. Покладені в основу тексти цих монологів є надзвичайно афективними та резонують із сьогоденням, адже їхні творці – правдиві та щирі сучасники: Роман Меліш, Олександр Козинець, Надія Косаревич, Вікторія Амеліна, Володимир Вакуленко.

Віртуальний вимір – це доповнена реальність, яку кожен глядач зможе створити сам за допомогою власного смартфона (для цього потрібно лише завантажити спеціальний мобільний застосунок). Кожен музичний номер проілюстрований малюнками графічного дизайнера Руслана Мотька. І в цих анімаційних малюнках можна легко розпізнати фантастичних звірів Марії Примаченко та героїв Олешківського розмальованого будинку Поліни Райко, квіти Катерини Білокур та кульбабки Анжеліки Рудницької, персонажів з муралів Антоніо Коррейя та графіті Banksy.

Подія відбудеться у Львівській філармонії 6 жовтня о 19:00. Квитки – за посиланням.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *