Львівська борчиня здобула срібну медаль чемпіонату світу

Маркіян Рой

|

У вівторок, 19 вересня, львів’янка Юлія Ткач посіла друге місце у ваговій категорії до 59 кг на чемпіонаті світу з боротьби. Про це Львівському порталу повідомили пресслужбі Львівської міської ради.

Борчиня зі Львова Юлія Ткач стала срібною призеркою чемпіонату світу з боротьби у ваговій категорії до 59 кг. У фіналі Юлія поступилася представниці Китаю Кйі Жанг. Для України це друга медаль на чемпіонаті світу з боротьби.

Чемпіонат світу проходив у столиці Сербії, Белграді. Окрім медалей на чемпіонаті розігрували перші путівки на Олімпійські ігри, які відбудуться в Парижі у 2024 році.

Спортсменка подякувала усім за підтримку.

«Дякую всій нашій команді (спаринг-партнерам та тренерам які допомагали в підготовці, лікарям, масажистам та реабілітогу) за цей важкий пройдений шлях підготовки», – написала спортсменка на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.