ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові штрафуватимуть за паркінг на місцях для електромобілів

Андрій Котенський

|

У Львові інспектори з паркування штрафуватимуть водіїв за безпідставне паркування на місцях для зарядки електромобілів. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Інспектори з паркування отримали право опрацьовувати каркомісця для зарядки електромобілів та штрафуватимуть автовласників за безпідставне паркування на цих локаціях. Відповідні зміни до положення про управління безпеки ЛМР, у штаті якого є інспектори з паркування, затвердив сьогодні виконавчий комітет міськради.

Як зазначив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, можливість штрафувати власників авто, які безпідставно припаркувалися на місцях для електромобілів, передбачена Кодексом про адміністративні правопорушення.

«На минулій сесії міськради ми уповноважили інспекторів з паркування накладати штрафи за такі речі. А сьогоднішнім рішенням закріплюємо ці повноваження в положенні про управління безпеки міської ради», – пояснив посадовець.

Він додав, що фізично накладати штрафи за такого роду правопорушення інспектори з паркування зможуть вже найближчим часом.

«У Львові є досить розвинута мережа зарядних станцій для електромобілів. І проблема в тому, що часто на місцях для зарядки електромобілів водії паркують машини з двигуном внутрішнього згоряння. У цьому випадку водії електромобілів змушені шукати інше місце для паркування та зарядки. Тепер інспектори з паркування отримали додаткові повноваження і найближчим часом розпочнуть опрацьовувати місця для зарядки електромобілів та штрафувати порушників, які не мають права там паркуватися», – сказав Олег Забарило.

Розмір штрафу за одне таке правопорушення складає від 340 грн до 510 грн.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *