Львів’янка Катерина Крива здобула «бронзу» на етапі прем’єр-ліги з карате

Наталя Дуляба

|

31-річна Катерина Крива виборола бронзову нагороду на етапі прем’єр-ліги з карате у Дубліні. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Катерина змагається у куміте у ваговій категорії 50 кг. У бронзовому фіналі вона перемогла чемпіонку Азійських ігор й таким чином посіла третє місце.

Загалом на етапі прем’єр-ліги з карате українська команда виборола на змаганнях п’ять нагород: дві золоті та три бронзові.

Зазначимо, що Катерина Крива є бронзовою призеркою чемпіонату Європи та чемпіонату світу у 2021 році, а також багаторазовою призеркою міжнародних змагань із карате.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури. Зараз вдосконалює майстерність у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності. Тренується під керівництвом Ігоря Богдана.