ОСТАННІ НОВИНИ

Баканов зареєстрував ФОП: планує здавати житло в оренду

Ольга Денисяка

|

Колишній голова Служби безпеки України Іван Баканов у квітні 2023 року відкрив ФОП. Головним напрямом своєї діяльності експосадовець визначив надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Про це йдеться в розслідуванні hromadske «”Контора”: таємниці Івана Баканова». 

Також Баканов може займатися науковою та технічною діяльністю, консультуванням з питань комерційної діяльності, рекламою, дослідженням громадської думки, бухгалтерським обліком і аудитом.

Крім того, ексочільник СБУ може надавати правові послуги, що цілком логічно після отримання ним 27 червня адвокатського свідоцтва (№ 4224).

За даними журналістів, після звільнення з посади очільника СБУ 18 липня 2022 року Іван Баканов продовжує мешкати у своєму будинку в передмісті Києва, а вільний час присвячує грі у футбол. Тренується ексочільник СБУ у футбольному комплексі «Динамо».

Зазначимо, Івана Баканова звільнили влітку 2022 року на підставі 47 статті дисциплінарного статуту — «невиконання (неналежне виконання) службових обов’язків, що призвело до людських жертв чи інших тяжких наслідків або створило загрозу настанню таких наслідків». 

Утім, Державне бюро розслідувань не розслідує жодної справи щодо Баканова, а результати внутрішньої перевірки його дій є засекреченими. 

За словами депутата та члена комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Сергія Рахманіна, Івана Баканова двічі запрошували на засідання комітету — до і в процесі його звільнення. 

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *