ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові для школярів відкриють 12 центрів національно-патріотичного виховання

Маркіян Рой

|

У Львові для навчання школярів відкриють 12 центрів національно-патріотичного виховання. Там з дітьми будуть працювати психологи та фахові інструктори з кульової стрільби, домедичної і тактичної підготовки. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

На базі закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади відкриють 12 центрів національно-патріотичного виховання. Станом на сьогодні вже функціонує один в Галицькому районі, до жовтня відкриють ще п’ять.

«Ми плануємо повністю переформатувати роботу і викладання предмету «Захист Вітчизни» та вивести національно-патріотичне виховання в школах на новий рівень. Зокрема, йдеться про створення при опорних закладах освіти 12 центрів національно-патріотичного виховання з окремими штатами та необхідною матеріальною базою, щоб якісно і ефективно викладати цей предмет», – наголосив Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львова.

Загалом у Львові буде функціонувати 12 центрів національно-патріотичного виховання (по два в кожному районі). Один з них вже функціонує у Галицькому районі за базі Центру дитячої та юнацької творчості. Другий центр відкриють 1 вересня на Сихові, у школі №13. Ще пʼять планують відкрити 1 жовтня, решту – пізніше.

Основні напрямки діяльності таких центрів:

  • основи цивільного захисту;
  • кульова стрільба (навчання зі стрільби);
  • тактична підготовка;
  • домедична допомога.

У центрах національно-патріотичного виховання працюватимуть психологи та фахові інструктори з кульової стрільби, домедичної і тактичної підготовки.

Нагадаємо, через повномасштабну війну у Львові теж переглянути викладання дітям такої дисципліни як «Захист України». Аби заняття були більш практичними, а самі знання – актуальними, навесні у місті відкрили перший центр військово-патріотичного виховання, спортивної підготовки та самозахисту «Звитяга».

У першій половині дня старшокласників тут навчають стрільбі, поводженню зі зброєю, самозахисту й наданню першої домедичної допомоги. У другій половині дня заклад відкритий для всіх охочих.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *