ОСТАННІ НОВИНИ

У Західноукраїнському дитячому медцентрі розпочали реконструкцію естакади

Маркіян Рой

|

У Львові в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі розпочалась реконструкція аварійної естакади. На ремонт в обласному бюджеті виділили чотири мільйони гривень. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській обласній раді.

Споруда, на яку заїжджають машини екстреної допомоги, щоб потрапити одразу на другий поверх дитячої лікарні, збудована разом із медзакладом близько 40 років тому. Через брак системи гідроізоляції, конструкція естакади замокала, з роками її елементи зазнавали корозії й врешті стали аварійними.

На ремонт в обласному бюджеті виділили чотири мільйони гривень

«Така система кількох заїздів до великої лікарні на рівні одразу різних поверхів є дуже важлива. Як зазначив в.о. головного лікаря Роман Кізима, не можуть до одного входу під’їжджати «швидкі», відвідувачі, господарський транспорт. Тоді при вході відбувається хаос, що заважає медикам та хворим. Ми у Львівській обласній раді та  військовій адміністрації розуміємо цю проблему, вважаємо, що інфраструктура сучасної дитячої лікарні, якою є Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, під час війни є критичною для області. Тому, не вагаючись, передбачили кошти в обласному бюджеті», — наголосив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

За словами в.о. головного лікаря Романа Кізима ще одним проєктом має бути реконструкція приміщень відділення інтенсивної терапії нашого центру. Вже виготовлена проєктно-кошторисна документація, яка передбачає найсучасніші рішення для безпеки та якісного лікування важкохворих дітей. Реконструкцію сподіваються розпочати до кінця цього або на початку наступного року.

«Сьогодні, за кошти меценатів лікарня ремонтує приймальне відділення, денну клініку онкології, палати хірургічного відділу та осучаснює роздягальні для медичного персоналу та пацієнтів»,— зазначив Роман Кізима.

Довідка

Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр понад 30 років надає високоспеціалізовану допомогу дітям не лише Львівської області, але й Західної України. Щорічно в центрі отримує стаціонарну допомогу 7-7,5 тис. дітей, і проводиться понад 70 тис. амбулаторних консультацій. У 2022 році у Центрі відкрили «Клініку дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку». Це перша та єдина у Західній Україні клініка, що проводить трансплантацію кісткового мозку у дітей.

З початку воєнних дій в дитячу лікарню було госпіталізовано 1700 і надано амбулаторну допомогу понад 8500 внутрішньо переміщеним та евакуйованим пацієнтам з інших областей України з різноманітними орфанними захворюваннями, у тому числі пацієнти з онкологічними, онкогематологічними, нефрологічними патологіями, а також хворі, які потребують паліативної допомоги.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *