Львів’янин Віталій Сорока здобув дві медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Маркіян Рой

|

15-річний львів’янин Віталій Сорока виборов дві бронзові медалі чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юнаків. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Віталій Сорока виступає у ваговій категорії до 55 кг. Продемонструвавши результат 189 кг у двоборстві, він здобув «бронзу».

Крім того, юний спортсмен став ще й бронзовим призером чемпіонату Європи у поштовху, зафіксувавши штангу вагою 105 кг.

Зазначимо, що 15-річний львів’янин Віталій Сорока є вихованцем Дитячо-юнацької спортивної школи імені Петра Короля. Тренується під керівництвом Олександра Корчинського та Василя Мартинюка.

Сам чемпіонат Європи з важкої атлетики проходить цими днями у Кишиневі (Молдова). На змаганнях Львівщину, крім Віталія Сороки, представляють ще два спортсмени: Сергій Лишега (м. Жидачів) та Василь Лисак (м. Самбір).

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook