ОСТАННІ НОВИНИ

Ревізія укриттів, стан ППО, події на фронті: Зеленський провів Ставку

Наталя Дуляба

|

У п’ятницю, 2 червня, президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. На засіданні увагу приділили перевіркам бомбосховищ, стану ППО та ситуації на фронті. Про це він повідомив у своєму Telegram.

«Жорстка реакція учасників засідання на загибель людей біля зачиненого бомбосховища. Доручив члену Ставки, міністру Камишіну, провести повну ревізію всіх захисних споруд Києва. Звіт через десять днів. Іншому члену Ставки, міністру Клименку, – те саме по Україні», – наголосив глава держави.

Учасники засідання також комплексно розглянули стан протиповітряної оборони України: її потреби, шляхи вдосконалення з урахуванням наявних ресурсів, надходжень від партнерів та власного виробництва.

Окремо зупинились на ситуації на фронті. Цю тему Володимир Зеленський не став коментувати ширше.

«І питання четверте: всеохопна доповідь розвідки щодо країн, які допомагають РФ не просто обходити санкції, а й нарощувати виробництво ракет та дронів в умовах війни. Готуємо відповідні рішення», – додав він.

Нагадаємо, Ставка Верховного Головнокомандувача – це надзвичайний орган вищого військового керівництва, що здійснює під час війни стратегічне управління Збройними Силами та іншими військовими формуваннями.

Також вона може вносити зміни й уточнення до структури та організації Збройних Сил, здійснювати планування кампаній і стратегічних операцій, ставити завдання угрупуванням військ, розпоряджатись наявними резервами тощо. Робочим органом є Генеральний штаб ЗСУ.

Із початку повномасштабного вторгнення Росії Ставку Верховного Головнокомандувача скликають регулярно, дотепер було вже близько сотні засідань. Про прийняті рішення публічно не повідомляють, оскільки вони стосуються національної безпеки й оборони.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *