ОСТАННІ НОВИНИ

Дударик запрошує на авторський концерт-презентацію «Пісню Пісень»

Омелян Шевчук

|

10 та 11 червня  у Львівській національній флармонії відбудеться концерт «Марія Слєпченко. «Пісня Пісень». Прем’єрне виконання». Це буде особливий авторський концерт-презентація творчості і самої композиторки – сестри Марії Слєпченко, про це Львівському порталу повідомили організатори. 

У програмі концерту духовні твори для мішаного хору, «Симфонічна поема» для симфонічного оркестру і ораторія для солістів, хору та симфонічного оркестру –«Пісня Пісень». 

Учасники і виконавці: Юрій Йосифович – баритон, Уляна Горбачевська – мецо-сопрано, академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, камерний хор «Глорія», національна академічна чоловіча хорова капела «ДУДАРИК». 

Диригенти: Юрій Бервецький та Дмитро Кацал.

«Хоч усі твори прозвучать у Львові вперше, сестра Марія вже встигла здобути дві премії на престижних європейських композиторських конкурсах. Тепер і львівський слухач матиме нагоду познайомитись із надзвичайною музикою композиторки. Школа ім. Марії Крушельницької, консерваторія, тривалі музичні студії в Польщі і в решті Американська музична академія наповнили її музику хистом і професійністю. Приходьте на особливий вечір насолоджуватись музикою особливої композиторки!», – запрошують організатори. 

Початок концерту о 15:30 год. Квитки за посиланням: soldout.ua.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *