ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкриють Хаб асистивних технологій

Анна Форемна

|

У вівторок, 16 травня, міжнародна організація Momentum Wheels for Humanity («Моментум. Колеса для людства») відкриє у Львові Хаб асистивних технологій. Це проєкт, покликаний покращити якість життя українців, безкоштовно забезпечивши їх необхідними допоміжними засобами реабілітації. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Команда Momentum Wheels for Humanity переконана, що всі, хто потребує асистивних засобів, мають право та повинні мати змогу отримати допоміжні засоби реабілітації без тривалих очікувань, без втрати часу на різні бюрократичні процеси. Саме тому, в співпраці з міжнародною організацією Christian Blind Mission (CBM) та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відкриває Хаб асистивних технологій у Львові.

У співпраці з партнерськими закладами охорони здоров’я, Хаб безкоштовно забезпечуватиме засобами для покращення мобільності та особистого догляду осіб, які їх потребують, у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Волинській областях, а також місті Києві. Тут можна буде отримати крісла колісні, палиці, ходунці, а також різні засоби для самообслуговування.

Очікується, що до кінця 2024 року, Хаб асистивних технологій безкоштовно надасть допоміжних засобів реабілітації щонайменше 2500 українцям.

Унікальністю є те, що команда Хабу надаватиме пацієнтам повний цикл забезпечення допоміжними засобами реабілітації, що передбачає: підбір засобу, його налаштування, навчання використанню засобом та подальше спостереження за його використанням. Окрім забезпечення допоміжними засобами, Хаб функціонуватиме як навчальний осередок для фахівців сфери охорони здоров’я, соціального захисту та інших учасників, які потребують сучасних знань у цій сфері. Тут відбуватимуться тематичні навчальні заходи, тренінги, практичні заняття та зустрічі з українськими та іноземними фахівцями.

Хаб запрацює від завтра, 16 травня, на вул. Стрийській, 86в.

Довідково. Momentum Wheels for Humanity є міжнародною неурядовою організацією, яка працює над створенням та зміцненням реабілітаційних послуг, які включають надання асистивних технологій (AT) у системі охорони здоров’я.

В Україні організація розпочала роботу в 2002 році, а після початку війни у 2014 – підсилила свою діяльність. З 2015 до 2019 року організація підготувала 351 спеціаліста з реабілітації у різних областях України, включаючи лікарів та фізичних терапевтів.

Перше територіальне медичне об’єднання Львова та реабілітаційний центр UNBROKEN – ключові партнери Momentum Wheels for Humanity в Львові. «Моментум» створить та облаштує спеціалізоване відділення для осіб з ураженням спинного мозку, організує декількатижневе навчання команди в Національному реабілітаційному центрі Rancho Los Amigos у США та облаштує кабінет асистивних технологій обладнанням та асистивними засобами.

Загалом, вартість підтримки UNBROKEN складе близько 2 млн доларів США.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *