ОСТАННІ НОВИНИ

Львову повернули приміщення вартістю майже 15 млн грн

Ольга Денисяка

|

У комунальну власність Львова повернули майже 75 м кв підвальних приміщень, розташованих у будинку у зоні ЮНЕСКО. Їх вартість становить 15 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформаційної політики обласної прокуратури.

Мова йде про підвальні приміщення загальною площею майже 75 кв м, розташовані в межах історичного ареалу та взяті під охорону ЮНЕСКО. Це майже цілий підвал під будинком, що на вул. Ставропігійській. Оціночна вартість останніх становить майже 15 млн грн.

Відповідачка є власником квартири в цій кам’яниці. 2019 року вона придбала нежитлове приміщення – комірку площею 6 кв. м в підвалі цього ж таки будинку.

Після того жінка звернулася до державного реєстратора, який внаслідок маніпуляцій у державних реєстрах безпідставно вказав, що складовою частиною  її квартири є підвал площею 6,8 кв. м, який ніколи до цієї квартири не належав.

Окрім цього, відповідачка звернулася до одного з проектних ТзОВ з проханням поділити її квартиру, до якої щойно приєднали підвал, на окремі об’єкти – квартиру та той таки підвал.

Відтак, на підставі висновку, що його виготовило вказане ТзОВ, в держаний реєстр було внесено відомості про поділу нерухомого майна на окрему квартиру та підвал. Але площа підвалу в результаті проведення «перепланування, переобмірів та уточнення» змінюється і вже становить 80,7 кв. м.

У такий спосіб відповідачка незаконно заволоділа рештою нежитлових приміщень площею 74,7 кв. м., які залишились в підвалі будинку і не були приватизовані, окрім тих 6 кв. м, які, нагадаємо ще раз, були законно придбані нею.

Суд підтримав позицію прокуратури та повернув вказане приміщення у власність громади Львова.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *