ОСТАННІ НОВИНИ

Керівником «Агенції регіонального розвитку» Львівщини став Орест Фільц

Ангеліна Орел

|

«Агенцію регіонального розвитку Львівської області» очолив Орест Фільц, який раніше працював начальником відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської ОВА. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської обласної ради.

Орест Фільц переміг у конкурсному відборі на посаду директора цієї установи. Відтак 24 квітня Наглядова рада Установи «Агенція регіонального розвитку Львівської області» затвердила його на посаді директора Агенції на три роки

До призначення Орест Фільц працював начальником відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської ОВА.

«Одним із основних напрямків роботи Агенції буде співпраця з міжнародними донорами, залучення грантів, розвиток транскордонного співробітництва. Найперше плануємо сформувати якісний оновлений бренд Львівської області, презентувавши наші сильні сторони і досвід всьому світу», – підкреслив Орест Фільц.

За словами голови Наглядової ради Установи «Агенція регіонального розвитку Львівської області», голови комісії з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва обласної ради Наталії Галецької, наявність Агенції регіонального розвитку – це вимога законодавства, установа буде займатися міжнародним співробітництвом.

«Маємо надію, що команді Агенції вдасться залучити кошти міжнародних донорів, розширити міжнародне співробітництво, набути нових партнерств і в нелегкий для України час стати потужним двигуном міжнародної співпраці», – зауважила Наталія Галецька.

Агенція регіонального розвитку створена рішенням Львівської обласної ради від 27 квітня 2021 року відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики» з метою соціально-економічного розвитку області, формування інвестиційної привабливості та залучення інвестицій в економіку Львівщини. Засновниками Агенції є Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *