ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові запустили YouTube-канал, де бабусі навчають в’язанню

|

Соціальне підприємство VBRANI запустило новий проєкт. Майстрині підприємства мають змогу спробувати себе у ролі викладачок з в’язання, а майстеркласи викладають на YouTube, повідомляє Львівський портал.

«Наша місія – допомогти якомога більшій кількості літніх пань почувати себе потрібними та мати додаткові кошти на базові потреби. В’язання – це те, що люблять багато бабусь, однак не завжди знають, як реалізувати створені вироби. Наші відео – це можливість опанувати сучасні методи в’язання та збільшити вірогідність продажів. Ми ділимось тими методами, з якими працюємо самі, тож якщо хтось після перегляду уроків захоче приєднатись до команди наших майстринь, ми будемо раді», – пояснює засновниця та менеджерка підприємства Оксана Бриндзак.

Наразі опубліковані два відео. Бабуся Валентина зі Львова пояснює, як створити шкарпетки методом турецької в’язки. А бабуся Лариса, яка була змушена переїхати до Львова торік через повномасштабне вторгнення, навчає, як створити підтарільники. У планах – запис уроку про в’язання торбинок.

«Для наших майстринь це здебільшого перший досвід зйомки у відео. Дуже цікаво спостерігати, як на початку запису вони хвилюються, бояться помилитись, а наприкінці – почуваються вже значно вільніше і спокійніше. А ще цікавіше – слухати, які приємні відгуки вони отримують про відео від своїх знайомих», – зазначає комунікаційна менеджерка підприємства Марія Оринчак.

Нагадаємо, соціальне підприємство VBRANI працює на базі Львівського геріатричного пансіонату. Його два роки тому запустили волонтери громадської організації «Старість на радість». Зараз підприємство дає можливість стабільно мати роботу понад 20 літнім жінкам.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *