ОСТАННІ НОВИНИ

Музика при свічках. Львів'ян запрошують на концерт AVE MARIA

Омелян Шевчук

|

29 березня у Львівській національній філармонії відбудеться концерт духовної музики AVE MARIA. Про це Львівському порталу повідомили організатори Zahid Concert Agency. 

Для виконання програми об’єдналися Академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок” (художній керівник – Андрій Яцків) та солісти Львівської національної філармонії ім. М.Скорика Ірина Ключковська, Оксана Савіцька, а також викладачка львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка,  солістка філармонії Ліля Коструба та знаний піаніст Орест Коструба. 

“Ідея проєкту полягає в тому, щоб у час великоднього посту запропонувати людям класичну духовну програму, яка буде мати інструментальну та вокальну складову. Про це вже говорить сама назва – “AVE MARIA”. Це програма, яка надасть можливість зупинитися і зануритися в роздуми про вічне. Тож усіх слухачів чекає гарний світлий  музичний вечір, який варто відвідати”, – розповів художній керівник ансамблю “Високий Замок” Андрій Яцків. 

Концерт міститиме музику різних композиторів: від Й.С.Баха, Дж.Каччіні ,Ф. Шуберта до сучасних композиторів, і навіть – Володимира Івасюка. Буде також і “AVE MARIA” Астора П’яццоли у виконанні віолончелі та фортепіано. 

“AVE MARIA” стане третьою подією із масштабного циклу “тихих” проєктів, які об’єднує назва “Музика при свічках”. Це події без яскравих світлових чи шумових ефектів, наповнених музикою, яка дозволить у наш складний час «перезавантажитись», знайти час для себе та хоч трішки переключитися.

Початок о 18:30. Квитки за посиланням:  soldout.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *