ОСТАННІ НОВИНИ

Торвальд Йоргенсен зіграє для львів'ян концерт на терменвоксі

Омелян Шевчук

|

24 березня на сцені Львівської філармонії виступить із концертом нідерландський музикант Торвальд Йоргенсен. Солюватиме артист з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії під орудою Ірини Вакуліної. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

Йоргенсен грає на незвичайному інструменті – терменвоксі. Працює він таким чином: коливання звукових частот створюються генератором, їхній сигнал пропускається через гучномовець і перетворюється у звук. Ще цікавішими є способи керування цим винаходом.

Торвальд Йоргенсен є прихильником нового репертуару на терменвоксі, і композитори з усього світу пишуть для нього твори.

Цього вечора звучатимуть майстерні аранжування класики, і сучасні твори визнаних авторів. У програмі: композиції Петера ван Анроя, Йосифа Шилінгера, Артура Онеггера, Рожі Міклоша, Енніо Морріконе, Агустіна Лари.

“Музика – ніщо інше, як ритмічні коливання повітря. Саме так один з найтаємничіших видів мистецтва описав би, щонайменше, прискіпливий науковець. Проте музика — це і магнетичний рух людських душ, віримо ми. Це й вібрації нескінченного космосу. Мабуть, цими словами загадкове звучання інструменту терменвокс охарактеризував би ледь не кожен слухач. Чи так це, переконаємось на прикладі виступу нідерландського музиканта Торвальда Йоргенсена”, – відзначили у Львівській філармонії.

Квитки тут: philharmonia.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *