ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати Львівської облради не прийняли на сесії жодного рішення

Ольга Денисяка

|

У вівторок, 14 березня, відбулось засідання сесії Львівської обласної ради. Впродовж всього засідання депутати не прийняли жодного рішення, а лише сформувати порядок денний. Про це повідомляє Львівський портал.

Порядок денний зазвичай формує президія, яка передує сесії, однак цього разу вона не змогла цього зробити. Відтак порядок денний почали формувати вже під час засіданя. Так, до порядку денного внесли 32 питання. Серед них: затвердження антикорупційної програми, дострокове припинення повноважень депутатів Юрія Фольварочного та Іванни Герус, низка майнових рішень та інші.

Також на засіданні затверджували заяви і звернення Львівської обласної ради про депутатські запити. В цьому питанні депутати не змогли знайти спільної мови, відтак голова Львівської облради Ірина Гримак оголосила перерву для наради з головами фракцій.

Крім того, засідання двічі перервали через оголошення повітряних тривог. Після другої перерви до зали повернулась значно менша кількість депутатів, ніж було на початку засідання, і більшість питань вони провалили через нестачу голосів.

Депутати декілька разів намагались проголосувати за внесення до порядку денного звернень щодо повернення виплат військовим. Але через брак голосів проєкт звернень так і не внесли до порядку денного. Не голосували «Слуги народу», «Голос», «За майбутнє» та Народний рух України.

Згодом вкотре пролунав сигнал «Повітряної тривоги» і в роботі сесії оголосили перерву. Про дату продовження сесійного засідання повідомлять додатково.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *