ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові шукають операторів на облаштування нових паркомісць

Андрій Котенський

|

Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради пропонує юридичним та фізичним особам-підприємцям взяти участь у конкурсі на право обслуговування земельних ділянок, спеціально визначених для забезпечення платного паркування транспортних засобів у Львові. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

У Львові планують облаштувати ще 1225 паркувальних місць на 54 локаціях.

Найбільше майданчиків облаштують у Личаківському та Галицькому районах міста – 25 та 20 відповідно. Решта парковок буде у Франківському і Шевченківському районах.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву з пропозиціями щодо облаштування майданчика для платного паркування, а також такі документи:

  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців;
  • засвідчені заявником копії статуту (для юридичних осіб), документа, що посвідчує особу претендента (для фізичних осіб);
  • довідка з державної податкової інспекції про відсутність заборгованості щодо платежів до бюджету;
  • документ на право представлення інтересів претендента, якщо документи подає уповноважена особа.

Документи слід подати до 21 березня 2023 включно на ім’я голови конкурсного комітету, директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олега Забарила за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1.

Детальніша інформація – за посиланням. Перелік діючих майданчиків для паркування – на Геопорталі Львова.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *