ОСТАННІ НОВИНИ

Британія нарощує виробництво зброї для допомоги Україні

Андрій Котенський

|

Велика Британія почала «розігрівати» свої виробничі лінії, щоб замінити зброю, відправлену в Україну, і збільшити виробництво артилерійських снарядів. Про це заявив міністр оборони Бен Воллес, пише Європейська правда.

Воллес сказав, що вважає, що Британія має всі можливості для надання допомоги Україні, адже необхідно продовжувати постачання зброї.

Відповідаючи на запитання про те, чи має Британія комерційну спроможність продовжувати надавати Україні зброю, наприклад, артилерійські снаряди, Воллес сказав: «Ми уклали контракти… Ми вже почали отримувати деякі поставки цієї зброї для власного поповнення запасів, а також деякі поставки для України».

Він також повідомив, що в минулому уряди заглядали у свої запаси і «струшували пил» з обладнання, щоб побачити, що там є, але тепер правила гри змінилися, оскільки «Росія стала набагато агресивнішою і небезпечнішою на кордонах Європи».

За його словами, снаряди можна виготовляти досить швидко, але «головне, щоб ми розміщували замовлення, а ми почали розміщувати ці замовлення протягом останніх 10 місяців, і це почало розігрівати виробничі лінії».

«Безумовно, частина зусиль цього року спрямована на сталий розвиток – як ми, міжнародна спільнота, можемо стимулювати ланцюги постачання, як ми можемо стимулювати наші власні ланцюги постачання для нашого власного обладнання, і це стало однією зі змін», – сказав він.

Раніше повідомлялось, що Велика Британія надасть Україні далекобійну зброю і навчатиме пілотів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *