ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська чиновниця купила квартиру за майже 2 млн грн без заощаджень

Ольга Денисяка

|

Заступниця начальника відділу митного оформлення запитів митного поста «Львів-Північний» Галицької митниці Державної митної служби України отримала в подарунок квартиру вартістю майже 2 млн грн від своєї матері, яка, в свою чергу придбала її за один день до дарування. Квартира розташована поблизу історичної частини Львова. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі НАЗК.

Мати чиновниці пояснила, що придбала квартиру за заощадження подружжя, отриманих за період трудової діяльності та від продажу двох належних подружжю квартир, а також позики, отриманої від зятя на 2 млн грн.

Під час моніторингу було виявлено, що з 2000 по 2012 роки посадовиця отримала доходів на 200 тис. грн, а після 2012 року інформація про доходи взагалі відсутня.

«Батько чиновниці в період з 2001 по 2020 рік отримав дохід у 340 тис. грн та в 2018 році продав автомобіль вартістю 48 300 грн. Мати чиновниці отримала дохід у розмірі 44 тис. грн від продажу своєї частки квартири, а у 2016 році її чоловік продав квартиру за 201 тис. грн. Але за цей час батьки чиновниці придбали дві автівки загальною вартістю орієнтовно 700 тис. грн. Крім того, дані Державного реєстру речових прав на нерухоме майно вказують на те, що мати чиновниці у 2016 році також придбала квартиру в Івано-Франківську за 206 тис. грн», – йдеться в повідомленні.

Отож, спільні доходи батьків чиновниці склали 830 тис. грн, а витрати 926 тис. грн. Це свідчить, що заощаджень не було, а витрати значно перевищують отримані доходи.

Зять, який, за словами матері чиновниці, надав їй позику готівкою в розмірі 2 млн грн, не надав НАЗК будь-яких підтверджуючих документів, наприклад документів на зняття цієї суми з банківського рахунку. Дохід зятя за період з 1998 по 2020 рік склав 3,8 млн грн. Також у 2018 році він продав нерухомість на суму 27 тис. грн. Але відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру транспортних засобів вказують на те, що зять матері посадовиці купував нерухомість та автівки на 2,8 млн грн. Отож, позичити таку значну суму тещі він просто не міг.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *