ОСТАННІ НОВИНИ

У парках Львова до кінця року обіцяють очистити озера

Ольга Денисяка

|

До кінця року у Львові планують очистити 7 водойм: два озера в парку «Піскові озера», три озера в Снопківському парку, озеро в Горіховому гаю та озеро в парку Архангела Михаїла. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

За словами керівниці управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександри Сладкової, час обрано навмисне в кінці року, бо саме зараз флора і фауна найменш активна, і втручання будуть їй шкодити найменше.

Вона акцентувала, що особливу увагу цьогоріч буде приділено очистці водойм у парку «Піскові озера». Наповнення озер відбуватиметься у тому числі водопровідною водою з гіпохлоридом натрію (не хлором), а також ґрунтовими водами і сезонними опадами

«Ми прийняли рішення спускати повністю “Піскові озера” після довгих дискусій. Вирішальним аргументом стала надмірна кількість посліду качок, надмірна кількість очерету, зумовлена недостатньою глибиною, і наявність інвазивних сомів і ротанів. Як це все “працює”, було очевидно цієї зими, коли примусова аерація вивільнила сморід сірководню. Метою очистки є те, щоб нова запущена екосистема працювала на уникнення подальших забруднень води. Нові аератори, зариблення, бактерії, правильний рельєф дна і берегів, правильні рослини в цьому допоможуть», – пояснила посадовиця.

Керівниця управління екології та природних ресурсів додала, що наразі на завершальному етапі тривають тендерні процедури, після яких буде визначено виконавця робіт.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.