ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський органний зал проводить концерти без світла

Андрій Котенський

|

Львівський органний зал перейшов у режим енергозбереження. Під час знеструмлення музиканти використовували ліхтарики й продовжують таким чином боротися за свою перемогу.  Сьогожні ж умовах потреби економії світла такі концерти стали традиційними. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Органного залу.

За словами співдиректора Органного залу,  на одному з концертів, перед самим його початком, зникла електроенергія. Увесь склад симфонічного оркестру половину концерту грали для слухачів у суцільній темряві, підсвічуючи свої ноти ліхтариками.

Після цього, адміністрацією концертного залу було прийнято рішення проводити концерти “без світла”, першим з яких став концерт органіста Сергія Павліва “Музика Баха”.

«Зараз  економія електроенергії в Україні набуває особливої актуальності, тому Львівський органний зал вирішив показати приклад громадських заходів в режимі енергозбереження», – каже Тарас Демко.

До кінця жовтня усі події концертного залу проводитимуться з використання мінімальної кількості електроенергії на сцені та в залі.

«Для того, щоб відбувся концерт класичної музики, достатньо дуже малої кількості ресурсів, насправді. До кінця жовтня будемо працювати в такому режимі: приглушене світло і максимально концентрована атмосфера. Режим енергозбереження заощаджує енергоресурси й водночас наповнює людей, які приходять на концерти, величезною енергією мистецтва», – пояснює Тарас Демко.

Запрошує вас наповнитись енергією мистецтва, заощадивши при цьому природні ресурси у Львівському органному залі.

З детальним розкладом подій можна ознайомитись на сайті Органного залу, комунікаційних майданчиках Instagram, Facebook та за посиланням.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.