ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські медики врятували підлітку руку після численних переломів

Ольга Денисяка

|

Зміщені кістки кисті на правій руці та численні нетипові переломи – з такою складною травмою не доводилося працювати навіть найбільш досвідченим травматологам лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова. Та медикам усе ж вдалось зберегти кінцівку 17-річного хлопця. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

У мерії розповідають, що того дня Ігор допомагав батькам по господарству. Один необачний рух – і він випав з воза. А колесо переїхало йому руку та травмувало кисть. Хлопець отримав переломи та вивихи кількох п‘ясних кісток та переломи з відкритими рвано-різаними ранами в ділянці першого та другого пальця. Юнак міг втратити чутливість і здатність рухати кінцівкою. Тому його невідкладно забрали до операційної.

«Пацієнтові провели фасціотомію – розрізали сполучну тканину, аби зняти тиск у кінцівці, та зібрали всі кісточки кисті докупи. Кістки пальців травматологи зафіксували чотирма спицями Кіршнера, які пацієнт носить вже близько місяця. Якби втручання не провели вчасно, набряк м’яких тканин кисті міг наростати та притискати нерви. Як наслідок – пальці втратили б чутливість і хлопець перестав би ними рухати», – йдеться в повідомленні.

Зараз пацієнт проходить реабілітацію. Він уже може рухати пальцями та навіть самою кистю. Сам Ігор не втрачає оптимізму та готується повернутися до навчання, адже хоче стати інженером-архітектором. Медики очікують, що рухова функція руки відновиться повністю.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.