ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відзначають День музеїв: перелік безкоштовних екскурсій

Ольга Денисяка

|

18 травня – Міжнародний день музеїв. У Львові цей день відзначатимуть майже тиждень – з 17 по 22 травня, однак основна частина заходів припаде на 18 травня. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Тема, визначена Міжнародною радою музеїв ІСОМ на 2022 рік – «Сила музеїв». Інтерпретація теми львівськими організаторами відрізняється від світової. Цьогорічні «музейні дні» у Львові – це про сміливість говорити про свою історію, про важливість берегти свою спадщину, про надважливу роль і самовідданість людей, які займаються музейною справою, про силу і стійкість музеїв під час війни.

«Не всі музеї цьогоріч матимуть змогу показати свої експозиції, та вони знаходять інші способи, як виконувати свою місію і зустрітись з людьми: будуть екскурсії поза музеями, лекції на інших майданчиках, кінопокази, виставки, концерти, художні пленери і майстер-класи. Деякі музеї, що зможуть прийняти у себе відвідувачів, пропонують вільний вхід. Переважно це 18 травня. Музеї прийдуть знайомитись із внутрішньо переміщеними людьми у місця їхнього перебування, щоб інтерактивно і пізнавально провести час, запросити до себе в гості. Також, у програмі заходів братимуть участь представники музеїв з інших українських місць, яким довелось вимушено переїхати у Львів», – говорять організатори.

Крім Львова, заходи будуть проходити у музеях за містом. Організатори подбали про важливі заходи безпеки: під час воєнного стану діє обмеження на кількість відвідувачів заходу, тому на більшість заходів необхідна попередня реєстрація. Перед початком події музей буде інформувати відвідувачів про найближче укриття.

Повна програма заходів до Міжнародного дня музеїв у Львові тут.

Контакти: +38 (032) 297-57-53, [email protected], сайт

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *