ОСТАННІ НОВИНИ

Львів отримав 25 терміналів Starlink

Ольга Денисяка

|

Львівський ІТ Кластер закупив термінали Starlink. Їх використовуватимуть для об’єктів критичної інфраструктури міста. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Львівський ІТ Кластер закупив вже декілька сотень терміналів Starlink. Наразі вже приїхали перші 25, їх передали для критичної інфраструктури Львова.

«Відтепер критична інфраструктура міста буде мати зв’язок, не зважаючи на жодні обставини. Термінали Starlink в умовах війни є засобом спеціального зв’язку, тому ними варто користуватись лише в тому випадку, коли вже не працює кабельний інтернет. Закупівля стала можливою завдяки тому, що Львівський ІТ Кластер домовився із компанією SpaceX та безпосередньо з Ілоном Маском, і ми дуже вдячні за те, що вони відгукнулись на нашу пропозицію», – розповів СЕО Львівського ІТ Кластер Степан Веселовський

СЕО Львівського ІТ Кластер Степан Веселовський зауважив, що багато терміналів надходять як гуманітарна допомога. Водночас львівський ІТ кластер самостійно закупив термінали для західних областей.

«Багато Starlink надходять напряму у вигляді гуманітарної допомоги для Міністерства цифрової трансформації, які розподіляють термінали по критичних точках країни. Ми взяли на себе закупівлю терміналів для західних областей України, щоб не забирати подаровані термінали від інших регіонів нашої країни, де вони зараз вкрай необхідні», – розповів Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластер.

Як повідомляв Львівський портал, мільярдер Ілон Маск підтримав Україну у боротьбі з російськими загарбниками і відкрив для країни термінали Starlink.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.