ОСТАННІ НОВИНИ

У ВООЗ порахували, скільки випивають алкоголю в Україні

Андрій Котенський

|

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожен українець віком від 15 років випиває щонайменше 8.6 літрів алкоголю щорічно, повідомляє Львівський портал.

За даними Рахункової палати, Україна посідає лише 35 місце із 39 європейських країн. Проте показники значно занижені, адже не враховують споживання українцями нелегального та ввезеного алкоголю, якого на ринку України може бути до 50%.

«Мінекономіки, ДПС і Держмитслужбою, не приділялося належної уваги аналізу обсягів нелегального виробництва та імпорту в Україну алкогольних напоїв, частка яких, за оцінками експертів, може становити від третини до половини вжитого обсягу залежно від виду алкогольної продукції», – зауважують у Рахунковій палаті.

Крім цього повідомляється, що в Україні, досі належним чином законодавчо не врегульоване питання торгівлі алкогольними напоями через Інтернет. Неможливо достовірно визначити вік покупця, а отже, є ризики продажу алкоголю неповнолітнім.

Додамо також, що за даними ВООЗ, найбільше легального алкоголю на душу населення споживають у Чехії, Литві, Німеччині, Ірландії та Люксембурзі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.