ОСТАННІ НОВИНИ

Дитячий медцентр у Львові отримав діалізні машини за 76 тисяч доларів

Ольга Денисяка

|

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому центрі запрацювали чотири нові діалізні машини. Тепер у Центрі зможуть рятувати вдчіві більше дітей. Машини подарували благодійники. Про це Львівському порталу повідомили в медзакладі.

Термін дії обалдання, яке було в медзаладі раніше, вичерпався. Відтак благодійники закупили нові діалізні машини, їхня вартість становить понад 76 тисяч доларів. Тепер у ЗУСДМЦ є шість діалізних машин.

Закупівля таких машин важлива через те, що всіх дітей з нирковою недостатністю з Львівської області і всієї Західної України лікують саме в цьому медзакладі. За допомогою нових машин медики лікуватимуть діток із гострим ушкодженням нирок, хронічною хворобою нирок , інтоксикацію важкими металами та отруйними речовинам.

«Усі діти Львівської області та західного регіону України з нирковою недостатністю отримують лікування у нашому центрі. Термін експлуатації машин для проведення процедур гемодіалізу, які були до того в нашому центрі вичерпався. А так як ми єдине і найбільше у Західній Україні відділення, де спеціалісти проводять нирково замісну терапію шляхом гемо- та перитонеального діалізу для дітей, ми звернулись за допомогою в оновлені машин до благодійників, і Ротарі Клуб відгукнувся», – розповів лікар-нефролог ЗУСДМЦ Роман Андруневич.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *