ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканці Львівщини витрачають на їжу половину доходів

Вероніка Рой

|

Жителі Львівської області торік витрачали на продукти харчування 51% своїх доходів. Про це Львівському порталу повідомили в обласному управлінні статистики.

Так, за даними статистики, мешканці Львівщини у 2020 році на продукти харчування в середньому витрачали половину своїх грошових витрат, тобто 51%.

У 2020 році порівняно з 2010 роком на одну особу населення найбільше зросло споживання овочів та баштанних продовольчих культур – на 45%. Також за 10 років жителі області на 29% стали частіше споживати плодів, ягід та винограду, на 17% – картоплю, на 16% – м’яса  та на 7% – молока та молочних продуктів.

Натомість жителі Львівщини на 15% стали менше споживати риби та рибних продуктів, цукру – на 14%, олії – на 13%, хлібних продуктів – на 11%.

Реклама партнерів

Загалом Львівська область серед регіонів України посіла друге місце за споживанням овочів, третє місце – за споживанням картоплі, п’яте місце – молока та молочних продуктів.

Натисніть на зображення для його збільшення

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.