ОСТАННІ НОВИНИ

Мало грошей. Підрядник зупинив ремонт прикордонної дороги до Рави-Руської

Андрій Котенський

|

На Львівщині зупинили ремонт 53-кілометрової дороги від Червонограда до Рави-Руської. Підрядник відмовляється будувати прикордонну дорогу за раніше домовленою ціною, 12.5 млн грн за один км, і тепер хоче майже 19 млн грн, передає кореспондент Львівського порталу.

За даними Львівської облдержадміністрації, служба автомобільних доріг Львівщини скерувала на погодження до Міністерства фінансів додаткову угоду на виділення підряднику ще 9 млн євро. Відтак підрядник хоче отримати не 21,5 млн євро, а майже 30.5 млн євро.

«Ця додаткова угода, про яку йдеться, визначає специфіку усіх робіт після того, як ми провели експертизу. На жаль, обсягів Контракту у фінансовій частині є замало, щоб закрити це фінансування і відповідно виникла необхідність підписати додаткові документи. Тиждень тому їх підписали і є певна процедура візування і погодження цих змін і доповнень в Укравтодорі, Мінфіні та Міністерстві інфраструктури. Опісля аналогічний процес з боку польської сторони. Як тільки ці документи передадуть польській стороні, компанія готова повернутись до робіт», – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

На сьогодні польська підрядна компанія «Дрог-Буд» призупинила ремонтні роботи на цій прикордонній дорозі. Ремонтні роботи поновлять лише після погодження нової суми.

Директор Представництва підрядної організації ТзОВ «Дрог-Буд» Валерій П’ятак наголосив, що основний договір на ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська становить понад 21 мільйон євро. Додатковий договір – ще 9 мільйонів євро. Вартість капітального ремонту одного кілометра цієї дороги – орієнтовно 19 млн гривень.

«Як тільки з Міністерства фінансів вийде хоча б відкорегований основний договір до Варшави на погодження, то це буде сигнал для нас, мобілізувати людей та техніку, щоб знову повернутися на цей об’єкт. Думаю, що сьогодні-завтра цей крок буде зроблено і з наступного тижня ми розробимо план повернення», – наголосив Валерій П’ятак.

Також він додав, необхідність додаткового фінансування виникла через те, що тендер на капітальний ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська відбувся п’ять років тому. Відповідно за цей час суттєво змінився стан доріг, державні будівельні норми та ціни.

Як відомо компанія «Дрог-Буд» на Львівщині і окрім цієї дороги,  виконує роботи за такими контрактами: Яворів – Грушів, де ремонт завершений, Смільниця – Хирів та Нижанковичі – Самбір, де тривають роботи.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.