ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині стартував всеукраїнський медсестринський форум

Ольга Денисяка

|

У четвер, 23 вересня, на Львівщині розпочав роботу Перший всеукраїнський Осінній медсестринський форум, який триматиме два дні. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської ОДА. 

Під час урочистого відкриття форуму Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти підписав меморандум про співпрацю з Центром післядипломної освіти медсестер та акушерок м. Жешув (Польща).

Опісля розпочалася робота в тематичних секціях, на яких обговорять нормативно-правові аспекти післядипломної освіти, стандарти практичної підготовки сестри медичної загальної практики – сімейної медицини, гості з Польщі поділяться європейським досвідом ведення практики.

Також у перший день форуму на базі симуляційно-тренінгового центру Львівського медичного фахового коледжу сестри медичні загальної практики – сімейної медицини провели тренінги та продемонстрували надання долікарської допомоги, обстеження молочних залоз, проведення скринінгових досліджень профілактики неінфекційних захворювань, вакцинацію та забір крові вакуумними системами.

Загалом форум об’єднає керівників закладів післядипломної освіти зі всієї України, а також з м. Жешув (Польща), медичних сестер загальної практики сімейної медицини, голів асоціацій та головних спеціалістів з медсестринства усіх областей України.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *