ОСТАННІ НОВИНИ

Щурі та антисанітарія. Під час перевірки львівського СІЗО виявили низку порушень

Вероніка Рой

|

Представники Офісу Омбудсмана України перевірили Львівську установу виконання покарань № 19, що на вул. Городоцькій. Під час моніторингу експерти виявили низку суттєвих порушень щодо поводження із засудженими. Про це йдеться на офіційній сторінці Офісу Омбудсмана.

Моніторинговою групою встановлено, що умови перебування у камерах збірного відділення не відповідають вимогам національного законодавства, міжнародним стандартам. Зокрема камери перебувають в антисанітарному стані, не проводяться заходи дератизації.

У деяких камерних приміщеннях недотримується встановлена норма жилої площі на одну особу.

Реклама партнерів

Також встановлено, що в багатьох камерах санітарні вузли потребують заміни. В гарячому цеху їдальні не працює припливно-витяжна вентиляція.

Під час перевірки амбулаторно-поліклінічного відділення Львівської багатопрофільної лікарні №19 також виявили порушення, які призводять до порушення права в’язнів на охорону здоров’я та належну медичну допомогу.

Зокрема, приміщення лікарні СІЗО потребують ремонту. Зокрема, у камері-палаті для осіб, які мають соматичні захворювання, на стелі відпала штукатурка. Також в ізоляторах для осіб, які мають інфекційні захворювання, для осіб з психічними розладами, на стелі є сліди підтікань, стіни вологі. Також майже в усіх приміщеннях лікарні відсутнє гаряче водопостачання.

Зауважимо, що це не вперше представники Офісу Омбудсмана України виявляють порушення щодо поводження із засудженими у львівському СІЗО. Зокрема, ще торік у січні під час перевірки лікарні львівського слідчого ізолятора виявили брак медикаментів, а також виявляли щурів у палатах камерах.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Офіс Омбудсмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.