ОСТАННІ НОВИНИ

Наближена до депутата фірма хоче землю біля Львівського перинатального центру

Наталя Дуляба

|

Фірмі батька депутата Львівської міськради від «ЄС» Віктора Доскіча надали дозвіл на виготовлення документації для відведення земельної ділянки на вул. Джорджа Вашингтона, 6. «За» відповідну ухвалу під час сесії 16 вересня проголосували 49 обранців громади, передає кореспондент Львівського порталу.

ПП «Грааль ДЛД-12» дозволили виготовити проєкт землеустрою для відведення земельної ділянки площею 0,2039 га на вул. Дж. Вашингтона, 6.

В ухвалі немає вказаного кадастрового номеру ділянки. Як встановив Львівський портал, йдеться про земельну ділянку, яка відразу біля Львівського перинатального центру. Зараз тут розташовані гаражі, частину території використовують як стоянку.

Реклама партнерів

На згаданій території розташована нежитлова будівля площею 31,4 м кв, право власності на яку ПП «Грааль ДЛД-12» набуло на підставі рішення суду.

Земельну ділянку фірма хоче отримати для обслуговування нежитлової будівлі та автостоянки, проте депутати передбачили її подальше переведення до земель житлової та громадської забудови.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, власником ПП «Грааль ДЛД-12» є Доскіч Віктор Михайлович – батько чинного депутата Львівської міськради від «ЄС» Віктора Доскіча. Перед голосуванням останній заявляв про конфлікт інтересів.

Цікаво, що депутат не пояснив, навіщо потрібно переводити землю у категорію житлової забудови. Проте його однопартієць Юрій Моравецький запевнив, що підприємство не збирається будувати тут жодного житла, про що було надіслано відповідний гарантійний лист.

Віктор Доскіч, власник ПП «Грааль ДЛД-12», також є співзасновником Федерації кінного спорту Львівської області, член Національного олімпійського комітету Львівської області. У 2006-2010 роках був депутатом Львівської облради від партії «Пора».

P.S. У попередньому варіанті матеріалу було помилково вказано, що засновником ПП «Грааль ДЛД-12» є теперішній депутат ЛМР Віктор Доскіч. Цю інформацію було відкориговано.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.