ОСТАННІ НОВИНИ

Шмигаль виступив за подвійне громадянство

Вероніка Рой

|

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль виступає за введення подвійного громадянства, але не з агресором – Росією. Про це Шмигаль сказав на пресконференції 14 вересня, передає УП.

«Скажу особисту думку. Подвійне громадянство – це ознака цивілізованих країн. У багатьох цивілізованих країнах – це звичайна норма. Звичайно, це має бути відкрита, прозора й транспарентна річ. Не припускається подвійне громадянство із країною-агресором… Моя позиція – подвійне громадянство має бути. Це посилить нас», – зауважив Денис Шмигаль.

Прем’єр також нагадав, що величезна кількість українців живе за кордоном, і багато хто з них хотів би мати паспорт українця, маючи при цьому громадянство інших країн. За словами Шмигаля, на розгляді парламенту знаходяться наразі кілька законопроєктів, присвячених цьому питанню.

Реклама партнерів

Зауважимо, раніше у своєму виступі у Стенфорді президент України Володимир Зеленський зазначив, що виступає за прийняття законодавства про подвійне громадянство в Україні, проте наголосив, що через зовнішню агресію Росії, підхід до цього питання не може бути універсальним.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.