ОСТАННІ НОВИНИ

У парку Франка благодійник відремонтує доріжку, яку змив дощ

Андрій Котенський

|

У парку імені Івана Франка ремонтують доріжку, яку змив дощ через помилку у встановленні водовідведення. 4 мільйони гривень на реконструкцію погодився виділити благодійник, ім’я якого не розголошують. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Як повідомила керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова, ремонт однієї із найбільших доріжок у парку ім. І. Франка погодився профінансувати інвестор. Наразі у парку вже розпочались роботи із демонтажу старого покриття, а також вирішується питання водовідведення. Орієнтовна вартість робіт – 4 млн грн.

«Є одна діагональна доріжка, яка є другою за важливістю у парку. Вона є у критичному стані. Проблема полягає у тому, що свого часу вона була не дуже добре зроблена, відповідно, її розмивають потоки через некоректно виконане водовідведення. Всі решта доріжки є у ліпшому стані. До прикладу, пряма алея виконана із клінкерної цегли і з нею все добре, а інші – з відсіву – теж у кращому стані. Натомість ця була у критичному стані», – повідомила Олександра Сладкова.

Реклама партнерів

Також стало відомо, що оновлена доріжка має прослужити щонайменше 10 років, і її заливатимуть із бетону.

«Вона буде зроблена з бетону, зі спеціальними деформаційними швами та хорошою системою водовідведення. Ми не можемо просто там зробити відсів, бо ця доріжка є на рельєфі, а відтак там потрібне гладеньке покриття. Тому на головній алеї є клінкерна цегла, тут буде покриття з бетону, а інші доріжки згодом будуть зроблені з відсіву. Їх ми плануватимемо ремонтувати на наступний рік», – додала Олександра Сладкова.

Вартість цієї доріжки – близько 4 млн грн. Вона становить близько третини площі доріжок у парку. Роботи погодився профінансувати благодійник, адже у стрічках бюджету робіт у парку Франка у розрізі доріжок не передбачено.

Наразі на доріжці почались роботи з демонтажу, а також вирішується питання із водовідведенням, аби там була суха дорога.

«Зараз там лотки для дощової води зроблені з гладенького граніту і мають нахил в бік бордюру. Було багато нарікань, що люди травмувались і діти перекидались з самокатів та велосипедів. Тому ми шукатимемо нового рішення», – зазначила Олександра Сладкова.

Усі ремонтні роботи на доріжці обіцяють завершити до кінця цього року.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.