ОСТАННІ НОВИНИ

Частину Стрийської у Львові перекриють через репетицію військового маршу: зміни в русі транспорту

Дарина Романишин

|

У зв’язку з проведенням цієї репетиції маршу , будуть тимчасові зміни у русі громадського транспорту. Автобуси № 3А, 18 і 44 об’їжджати вул. Стрийську по вул. Франка, вул. Панаса Мирного і вул. Чмоли. Водночас тролейбус № 25 не курсуватиме взагалі.

Як повідомили в управлінні культури ЛМР така ж репетиція відбуватиметься 21 серпня з 8:00 год. до 10:00 год. І в день проведення урочистих заходів – 23 серпня з 07:00 год.

«Перекриття буде з 20:00 год. до 22:00 год. в трьох точках: на перетині вул. Стрийська – вул. Літня, на перетині вул. Героїв Майдану і вул. Бой-Желенського, і на перетині вул. Стрийська – вул. Сахарова. Таким чином, ділянка від вул. Сахарова до Монументу слави буде перекрита. Ідентична репетиція відбуватиметься 21 серпня, у суботу, з 8:00 год. до 10:00 год. І вже в день проведення урочистих заходів – 23 серпня, ця ділянка теж має бути перекритою з 07:00 год. ранку на кілька годин», – повідомили в управлінні культури ЛМР.

Детальніше про зміни в русі громадського транспорту у зв’язку із святковими заходами до 30-річчя Незалежності України, буде повідомлено додатково.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.