ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові запрацює кіношкола для дітей. Як записатися

Дарина Романишин

|

До кінця вересня у Львові планують відкрити дитячу кіновідеошколу. На її створення виділили 450 тис. грн. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

На створення Львівської кіношколи на цей рік заклали 450 тисяч гривень у Програмі розвитку освіти Львівської області. За ці кошти закуплять потрібну техніку, зокрема: відеокамери, монтажний стіл, звуковий пульт, освітлення, комп’ютерні програми для обробки відео тощо.

Планують, що кіно школа почне працювати в середині вересня, а до цього часу встигнуть закупити більшість речей, які потрібно.

Реклама партнерів

«Гурток запрацює із середини вересня. До цього часу маємо закупити більшу частину необхідного обладнання. До кіношколи наберемо дві групи по 15 – 25 дітей, наступного року кількість дітей будемо збільшувати. Курс розрахований на три роки, а гурток вестиме режисер Богдан Кривень», зазначив керівник «Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Святослав Опенько.

Школа працюватиме на базі Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді ( м. Львів, вул.І.Франка, 133). Функціонуватиме вона у форматі гуртка, де діти будуть вивчати основи суміжних до кіноіндустрії професій.

Передбачається, що школа матиме різні навчальні курси: операторський, сценарний, монтажу, кольорокорекції, звукорежисерський та інші.

Записатися в кіношколу та інші гуртки можна буде на днях відкритих дверей КЗ ЛОР «ЛОЦНТТУМ», які попередньо пройдуть 12-15 вересня. Точна дата буде повідомлена на сайті центру.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.