ОСТАННІ НОВИНИ

У Стрию небайдужий врятував жінок, які потрапили у коловорот на річці

Андрій Котенський

|

У Стрию молодий чоловік стрибнув у воду рятувати жінок, які тонули в однойменній річці, потрапивши у водяний вир. Із пастки вдалося витягти трьох людей – двох жінок та одну дівчинку, яких кинулися рятувати небайдужі . Про це Львівському порталу повідомила очевидиця події Любов Кістей.

Випадок стався у середу, 14 липня, у Стрию неподалік Стрийської центральної районної лікарні.

За словами Любов Кістей, того дня вона з донькою прийшла на річку відпочивати. Людей багато не було, в основному – жінки з дітьми.

Смертельно небезпечний водоверть у Стрию утворився за деревом, яке повалене у воду. Зовні його не помітно, але вихор тягне людей під воду.

«У річці гралося багато дітей, які стрибали з поваленого у воду дерева. Якоїсь миті фактично на цьому ж місці почали тонути двоє жінок, яких тягло на дно коловоротом. Одна з них не вміла плавати і, рятуючись, почала топити іншу жінку, яку затягнуло під воду. Помітивши це, я стала кликати на допомогу», – описує цей день очевидиця.

На порятунок жінкам у ріку кинувся небайдужий молодий чоловік, що перебував на березі неподалік, а також підпливла молода невідома дівчина.

«Він оперативно кинувся у ріку їх витягувати, але в цей момент у коловорот почало затягувати ще й дівчинку років 10-ти. До порятунку людей підпливла ще одна дівчина, років 15-ти, та почала виштовхувати меншу із води. Якоїсь миті мені вдалося витягнути цю дитину на берег. Після того молодий чоловік зумів врятувати обидвох жінок, які потрапив у водяну пастку», – розповідає Любов Кістей.

Водна додає, що врятував жінок молодий чоловік на ім’я Андрій, який відмовився називати своє прізвище. Коли вона опублікувала світлину героя-рятівника на своїй сторінці у Facebook, то в ньому впізнали місцевого жителя Андрія Данелейка.

Жінка також зауважила, що за день до цього на цьому місці їй вдалося виштовхнути на берег ще й малого хлопчика, який тонув на очах матері.

Орієнтовне місце утвореного коловороту на річці Стрий

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *