ОСТАННІ НОВИНИ

Німеччина дозволила в'їзд вакцинованим українцям. Деталі

Юлія Осим

|

Відсьогодні, 25 червня, Німеччина відкрила кордони для вакцинованих українців. В’їзд дозволяється з метою відвідування близьких та друзів, а також з туристичною метою. Однак для перетину кордону потрібно пред’явити документ про повну вакцинацію від коронавірусу. Про це повідомляє посольство Німеччини в Україні, передає Львівський портал.

«З 25 червня 2021 року в’їзд з України в Німеччину для осіб, повністю вакцинованих від SARS-CoV-2 вакцинами, схваленими Європейським агентством з лікарських засобів (EMA), буде знову можливим. Повністю вакциновані особи зможуть знову в’їжджати в Німеччину з метою відвідання друзів, знайомих та родичів, а також з туристичною метою. Безвізовий в’їзд для громадян України з біометричними паспортами буде знову можливим», – йдеться у повідомленні.

У Німеччину можуть в’їхати люди, які зробили щеплення однією з вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів – це BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson&Johnson. З часу отримання другої дози Covid-вакцини має пройти щонайменше 14 днів.

Реклама партнерів

У посольстві додали, що після завершення необхідних тестів планують розширити перелік дозволених вакцин.

Для в’їзду необхідно надати цифровий COVID-сертифікат європейського зразка або аналог підтвердження вакцинації в цифровій чи паперовій формі, який виданий німецькою, англійською, французькою, італійською або іспанською мовами.

У документі має вказуватися:

  • персональні дані вакцинованої особи (прізвище, ім’я та дата народження);
  • дата вакцинації та кількість вакцин;
  • назва вакцини;
  • назва захворювання, від якого було зроблено щеплення;
  • інформація, яка б вказувала на відповідальну за проведення вакцинації чи видачу сертифіката особу або організацію, наприклад офіційний символ чи назва особи/організації.

Діти віком до 12 років, які ще не були щеплені, можуть в’їхати в країну із підтвердженням тесту (ПЛР-тест або тест на антиген) у супроводі принаймні повністю вакцинованих матері або батька. Дітям, які ще не досягли 6 років, сертифікат на тестування не потрібен.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.