ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові учасники АТО можуть отримати допомогу на оздоровлення дітей. Деталі

Наталя Дуляба

|

У Львові стартував прийом документів для надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей бійців АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та родин Героїв Небесної Сотні. Про це Львівському порталу повідомили у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій.

Таку матеріальну допомогу на оздоровлення дітей можуть отримати мешканці Львівської міської територіальної громади, які є бійцями АТО/ООС, постраждалими учасниками Революції Гідності та членами родин Героїв Небесної Сотні.

Головна умова – станом на день подання відповідної заяви їхній дитині має бути менше 18 років. Одноразову допомогу на оздоровлення надають:

  • 6000 грн на кожну дитину – особам, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та загинули (пропали безвісти) або померли, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні;
  • 7000 грн дітям з інвалідністю учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності.

Також допомогу на оздоровлення дитини можуть отримати учасники АТО/ООС (в тому числі й добровольці, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), що отримали групу інвалідності:

  • особи з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи – 4000 грн;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 3000 грн.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги один з батьків дитини (дітей) або уповноважений представник (опікун тощо) має подати заяву за встановленою формою до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, що на вул. Пекарській, 41. Подати заяви можна до 29 вересня.

Детальну інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами: (032) 254-61-16; 067-962-83-25; 050-788-72-38.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.