ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові випустили 131 рятувальника

Андрій Котенський

|

Сьогодні, 11 червня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск молодих фахівців. Цього року ряди офіцерського складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій поповнив 131 рятувальник. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

Ректор університету, професор Мирослав Коваль, нагородив за активну участь у громадському та спортивному житті навчального закладу випускників Назара Рачкінду та Данила Богачова.

Почесною грамотою за високий професіоналізм, сумлінне виконання службового обов’язку та вагомий особистий внесок у справу підготовки молодих фахівців для органів і підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту було нагороджено Романа Сукача, Олега Миронюка та Ігоря Задорожнього.

Також в межах урочистостей відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «ЗА БЕЗПЕКУ НАРОДУ» нагородили полковника служби цивільного захисту Миколу Говорущака.

Довідково

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний заклад вищої освіти України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини (EFSCA).

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як навчальна та наукова установа, працює над пом’якшенням техногенного навантаження на довкілля та попередження надзвичайних ситуацій, здійснює підготовку фахівців у галузі безпеки людини.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *